Juleavslutning

Det blir juleavslutning mandag 19. desember fra kl 18.30 i Solvang kirken, med julestemning, gløgg, julegodt og juleloddtrekning. Det blir selvfølgelig også dans og tango musikk ved dj Dan, så finn fram julestasen og kom!
Mandags practicaen starter opp igjen etter jul, den 09. januar.

Fra 16. januar holder vi et 4-ukers nybegynner kurs i tango med Klara og Dan.
Hva med å gi et tango kurs i julegave? Følg med på hjemmesiden til Tango Tønsberg, så vil det legges ut påmelding til kurset her.

I det nye året kan vi videre friste med spesialpracticaer med bl.a. Diego Denett for dansere på videregående nivå – mer informasjon om spesialpracticaene kommer etterhvert.

Det kommende året er også Tango Tønsbergs 10-års jubileum, som vi vil markere med en staselig milonga og kurshelg, den 3.-5.november. Detaljer om arrangementet kommer etterhvert, men sett av datoen allerede nå, da vi ønsker at så mange som mulig av klubbens medlemmer og tango venner fra fjern og nær, kan komme sammen og feire!

Styret i tangoklubben ønsker å takke alle klubbens medlemmer for alle fine tangostunder i året som er gått.
Ønsker alle en gledelig jul og et supert, nytt tangoår!